KONST / Litografier / Färglitografi 7954382
nr 795 4382
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), 197/275, signerad, ramens innermått: 41x27
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:09:14
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen